جزییات خبر

دیدار فرماندهی نیروی انتظامی استان با مدیر منطقه آذربایجان شرقی

(یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸) ۱۵:۰۲

سردار عبدی فرماندهی نیروی انتظامی استان و هیئت همراه با مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی در دفتر ایشان دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی، ابوالفضل روح اللهی مدیر منطقه در این دیدار با تشریح سیاستهای جاری شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی و تأثیر  فرآیندهای کاری در موقعیت حساس کنونی کشور، نسبت به اجرای منویات مقام معظم رهبری و دولت محترم در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی تأکید کرد.
مدیر منطقه آذربایجان  شرقی در ادامه با بیان فرآیند تأمین و توزیع مطلوب فرآورده های نفتی در خصوص راهکارهای پیشگیری از قاچاق و عرضه خارج از شبکه مواد نفتی،زیر ساخت های سامانه هوشمند سوخت، سیستمهای مکانیزه فروش، انبار و نظارت و کنترل بر امر توزیع و صادرات فرآورده های نفتی با توجه به راهبرد دولت الکترونیک مطالب مبسوطی را بیان داشت.
روح اللهی در بخش دیگری از سخنان خود با تصریح بر نقش حساس شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی در تأمین و توزیع سوخت مورد نیاز استانهای شمالغرب کشور، گزارشی از عملکرد حوزه عملیاتی این منطقه را ارائه نمود. 
در این نشست،سردارعبدی فرمانده نیروی انتظامی استان آذربایجان شرقی  نیز با بیان تعامل و آرامش موجود در گستره عملیاتی استان که حاصل سعه صدر و مدیریت استراتژیک منطقه بوده از زحمات بی بدیل مجموعه خدوم شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان صمیمانه تشکر و خواستار ادامه همکاریهای متقابل گردید. 

دیدار فرمانده انتظامی98624 2
دیدار فرمانده انتظامی98624 1

 
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

ستاد منطقه
تبریز - بلوار 22 بهمن - نرسیده به میدان جهاد ( نصف راه ) - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی

صندوق پستی : 51745 - 119
شماره تلفن : 5-34449021-041
شماره نمابر: 34444454-041
مرکز پاسخگویی : 09627

سامانه پیام کوتاه : 100057106